Barca – Real, këto janë vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Barcelona dhe Real Madridi kanë barazuar 1:1 në sfidën që u zhvillua në “Camp Nou”

Sport

03/12/2016 18:21

Sipas “Sofascore.com”, lojtari i ndeshjes ishte kapiteni i real Madridit, Sergio Ramos, i cili shënoi golin e barazimit në minutat shtesë të ndeshjes.

Derisa lojtarët më të dobët ishin Marcelo dhe Karim Benzema nga ana e Real Madrid, derisa në anën e Barcelonës Sergio Roberto dhe Andre Gomes janë vlerësuar më të dobëtit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.