Barca – Real, ja gjesti i madh i shqiptarëve në ‘Camp Nou’ (FOTO)

Ku zhvillohen derbit më të mëdhenj të futbollit në botë, aty nuk mungon as flamuri shqiptar. Në ndeshjen Barcelona – Real Madridit, tifozët vendas kanë shpalosur një flamur të Katalonisë, ndërsa tifozët shqiptar janë përkujdesur që afër tij të shpalosin atë kuq e zi, flamurin e Shqipërisë.

Sport

03/12/2016 16:58

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.