Barazon Juventus, City fiton në fund (VIDEO)

Juventusi ka barazuar pa gola me Borussia Monchengladbachun e Granit Xhakës. 'Zonja e Vjetër', nuk ia doli t'i marrë tri pikët nga kjo ndeshje përkundër epitetit të favoritit. Në takimin tjetër të grupit Manchester City ka shënuar fitore në fund ndaj Sevillas. Bony dhe De Bruyne në minutën 90+1 realizuan për vendasit ndërsa Konoplyanka për Sevillan