Banorët ndezin qirinj dhe mbajnë një minutë heshtje për rojën e Top Channel-it

Mbrëmjen e së dielës, në objektin e Top Channel-i u gjuajt me kallashë, teksa një punëtor i sigurisë mbeti i vrarë. Banorët u informuan për ngjarjen mbrëmjen e së martes, ku edhe nuk u mbajt spektakël, pasi ishte ditë zie, shkruan lajmi.net. Ata janë solidarizuar me ngjarjen teksa kanë ndezur qirinj.   View this post…

ShowBiz

30/03/2023 09:58

Mbrëmjen e së dielës, në objektin e Top Channel-i u gjuajt me kallashë, teksa një punëtor i sigurisë mbeti i vrarë.

Banorët u informuan për ngjarjen mbrëmjen e së martes, ku edhe nuk u mbajt spektakël, pasi ishte ditë zie, shkruan lajmi.net.

Ata janë solidarizuar me ngjarjen teksa kanë ndezur qirinj.

Banorët mbajtën edhe një minutë heshtje për rojën i cili mbet i vrarë nga sulmi i konsideruar “terrorist”.

Luizi ishte ai i cili shpërtheu në lot gjatë spektaklit, teksa shprehu se e njihte rojën./Lajmi.net/