Banorët mendojnë se Semi ka ndjenja romantike ndaj Donaldit

22:06 | 19 Tetor 2021

Disa nga banorët dyshojnë se Semi ka ndjenja për ish-partnerin e shoqes së ngushtë

Paloma, Sheila dhe Ilir u thirrën në dhomën e rrëfimeve nga Arbana, shkruan lajmi.net.

Ata shikuan në ekran disa nga bisedat dhe gjërat që kishin thënë për Semin dhe Donaldin, duke dhënë mendimet e tyre për dyshen tashmë shumë të përfolur në rrjete sociale.

Iliri u shpreh se ai mendon se Semi ka ndjenja romantike për Donaldin por që nuk është i sisgurt se nëse Donaldi ka ndjenja për të.

Sheila ishte ajo e cila është e sigurtë se Semi ka ndjenja për Donaldin por këto ndjenja nuk janë reciproke nga ana e tij. Ajo tha se nuk e dinte se Semi dhe Bora Zemani janë shoqe të ngushta por që këto mendime i ka fituar duke shikuar Semin dhe gjestet e saja kundrejt Donaldit./Lajmi.net/