Banorët e katër fshatrave të Ferizajt kërkojnë asfaltimin e rrugës – Lajmi.net
Banorët e katër fshatrave të Ferizajt kërkojnë asfaltimin e rrugës
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 8:08, 16 March 2019
Sot duke filluar nga ora 11:00, banorët e fshatrave Bablak, Tërrn, Koshare dhe Luboc të Ferizajt, pritet të protestojnë duke kërkuar asfaltimin e një rrugë.

Protestuesit kanë paralajmëruar se gjatë protestës do ta bllokojnë rrugën në kryqëzimin e rrugës Babush i Ri, e cila ndodhet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO