“Banane Luiz, mandarina Kiara” – Strategjia qesharake e tregtarëve për t’i shitur frutat

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, dy banorët e “Big Brother Vip Albania” janë ndër emrat më të përfolur actualisht të mediave rozë. Dikush po tenton që emrat e tyre t’i përdor edhe në të mirë të biznesit të tij/saj. Në rrjete sociale po qarkullojnë disa fotografi ku shihet se si një tregtar, bananeve ua ka…

ShowBiz

04/02/2023 15:33

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, dy banorët e “Big Brother Vip Albania” janë ndër emrat më të përfolur actualisht të mediave rozë.

Dikush po tenton që emrat e tyre t’i përdor edhe në të mirë të biznesit të tij/saj.

Në rrjete sociale po qarkullojnë disa fotografi ku shihet se si një tregtar, bananeve ua ka vendosur emrin “Luiz”, e mandarinave emrin “Kiara”.

Të dy protagonistët tanimë kanë krijuar një lidhje dashurie brenda “Big Brother Vip Albania” teksa kanë krijuar një bazë shumë të gjerë të fansave. /Lajmi.net/