Balotelli rikthehet në Kombëtaren e Italisë?

Mario Balotelli është afër rikthimit në kombëtare pas formës së mirë që po e kalon me Milanin.

Sport

27/09/2015 17:26

Balotelli është duke u konsideruar nga selektori i Italisë, Antonio Conte, për ndeshjet e radhës, ka konfirmuar Adriano Galliani.

“Njerëzit duhet t’a lënë Conten ta bëjë punën e tij dhe të presin që lista e lojtarëve të grumbulluar të publikohet”, ka thënë Galliani për Premium Sport.

“Conte ka folur me Mihajlovicin, kështu do të shohim çfarë do të ndodhë”.