Bale, mësues i goditjes së lirë (Video)

Ylli i Real Madridit, Gareth Bale, ka zbuluar sekretin e mënyrës së ekzekutimit të goditjeve të lira.

Sport

07/11/2014 13:56

Gareth Bale, së bashku me Cristiano Ronaldon përveq se janë dy prej yjeve më të mëdhenj të Real Madridit, ata shquhen edhe si ekspertë të goditjeve të lira.

Dhe, uellsiani është paraqitur në emisionin “Football Focus” në “BBC”, për të zbuluar sekretin e ekzekutimit të goditjes së lirë.

Më lehtë të shpjegohet se të realizohet.