Bale, afër të shënonte golin e karrierës (Video)

Gareth Bale ishte shumë i pafatë sonte, pasi ishte shumë afër që të shënonte padyshim golin më të mirë në karrierën e tij.

Sport

07/03/2015 22:07

Shtylla e portierit të Bilbaos ia mohoi Bales golin më të mirë në karrierën e tij.

Uellsiani lansoi një goditje me të majtën e tij nga një largësi shumë e madhe.

Dhe, pasi topi fluturoi dhe bëri një rrugë mjaft të gjatë, u ndal në shtyllën e portierit të Bilbaos.

https://vine.co/v/OE5JtYVUqZx