Bagazhi i Bebe Rexhës kur udhëton për 11 ditë – Lajmi.net
Bagazhi i Bebe Rexhës kur udhëton për 11 ditë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:03, 9 July 2018
Bebe Rexha ashtu sikurse edhe artistet tjera, është vazhdimisht në lëvizje.

Meqë i kushton rëndësi të madhe paraqitjes skenike, këngëtarja në çdo vend që shkon merr me vete garderobën e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi para se të nisej për në rrugë, ndërsa shihen shumë valigje që i ka përgatitur për t’i marrë me vete.

“Mjaft për 11 ditë?”, ka pyetur ajo në InstaStory, duke qenë në mëdyshje nëse ato mjaftojnë.

Kujtojmë që në fund të muajit qershor, Bebe ka lansuar albumin e saj të ri, i cili u prit shumë mirë në publik. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO