BabyGee e shtrirë në shtrat, provokon me gjoks

Këngëtarja BabyGee së fundmi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

ShowBiz

07/11/2017 14:16

E pothuajse në çdo fotografi në fokus të veçantë i ka vënë të pasmet bombastike dhe gjoksin, shkruan lajmi.net

Në një të fundit është shfaqur po aq provokative nga shtrati ku ka provokuar me gjoks ndërsa e ka drejtuar gishtin e mesëm pozitë në të cilën duket po aq provokative.

Ajo çfarë shihet në këtë foto është edhe shqiponja e këngëtares të cilën e ka bërë tattoo./Lajmi.net/