Baby G rikthehet me këngën e re “It’s me”, shfaqet joshëse në klip

Baby G është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

ShowBiz

31/12/2018 18:59

Këngëtarja nga Kuksi, Gordana Kingji apo Baby G ka sjell këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“It’s me”, titullohet projekti i ri i saj në të cilin shfaqet tejet atraktive dhe mjaft në formë, madje kaq joshëse nuk e kemi parë moti.

Kënga është lansuar në kanalin zyrtar të këngëtares që pritet të ketë suksesin e merituar nga publiku.

Kujtojmë që Baby G pas përleshjes që pati me shoqen e saj, Bleta Gashin deri më sot nuk solli këngë të re. /Lajmi.net/

YouTube player