Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Baby G pranë fotos ku tregon gjoksin: Nuk e kam mendjen e madhe

19:52 | 7 Prill 2020

Baby Gee thotë se nuk e ka mendjen e madhe.

Baby G e ka ndarë me ndjekësit një foto të re në Instagram dhe e ka zbuluar gjoksin, shkruan lajmi.net.

Pranë postimit, ajo ka dashur ta tregoj një fakt për të cilin duket se dikush edhe e ka ‘akuzuar’.

“Nuk e kam mendjen e madhe”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Duke pasur parasysh se ka shumë ndjekës, nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe komentet e ndryshme./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Une se kam menjen e madhe 🎧 🤳

A post shared by BabyG 🧿 (@babygee) on