Baby G filmohet me shuma të mëdha parash në duar – Lajmi.net
Baby G filmohet me shuma të mëdha parash në duar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:40, 17 April 2018
Baby G edhe pse është futur vonë në tregun e muzikës, po shënon suksese të njëpasnjëshme.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, përmes të cilave zbulon shumëçka nga jeta e saj private, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një video në të cilën shfaqet me shumë para në duar, ashtu siç veprojnë shumë prej artistëve të njohur, por për pak orë është fshirë nga llogaria e këngëtares.

Me këtë video, ajo la një mesazh që gjithmonë ka qenë tre hapa përpara, jo më poshtë, krejt kjo duke iu falënderuar babait të saj i cili e financon atë.

Kujtojmë që Baby G ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin nuk ka treguar ende se kur do ta publikojë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO