“Babi m’ka rreh shumë”, Buci fillon ta bullizoj Azemin

Azem Gagica është një nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Kosova. Që nga ardhja e babait të tij, ku Azemi edhe tregoi historinë e fëmijërisë së tij, shkruan lajmi.net. Azemi tha se gjatë fëmijërisë së tij ka qenë viktimë e dhunës fizike nga babai i tij, dhe kjo deklaratë e tij ka…

ShowBiz

06/12/2023 09:35

Azem Gagica është një nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Kosova.

Që nga ardhja e babait të tij, ku Azemi edhe tregoi historinë e fëmijërisë së tij, shkruan lajmi.net.

Azemi tha se gjatë fëmijërisë së tij ka qenë viktimë e dhunës fizike nga babai i tij, dhe kjo deklaratë e tij ka filluar të shfrytëzohet nga banorët e tjerë.

“Babi m’ka rreh shumë”, i ka thënë Buci duke e imituar atë duke qarë.

Buci ka qenë kryefjalë e prajmeve të fundit për shkak të raportit të tij me Santianën. /Lajmi.net/

YouTube player