Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Babastars sonte me projekt të ri (Foto)

14:37 | 26 Tetor 2016

Sapo janë mbushur dy javë që nga publikimi i këngës ‘Aviona’ nga ana e dy prej anëtarëve të Babastars, Onat dhe Cozman.

Projekti në fjalë u prit mjaft mirë dhe deri më tani ka arritur të grumbullojë plot 2 milion shikime në Youtube.

Por Babastars nuk e kan ndërmend të ndalen me kaq pasi që tashmë sapo njoftuan përmes rrjeteve sociale për projektin e ri që do të dalë sonte.

‘Maradona’ do të jetë titulli i këngës teksa mendohet se Cozman dhe Skivi do të jenë interpretuesit e saj. Kënga do të jetë një lloj ‘Bonusi’ pasi kështu e kanë cilësuar vetë artistat në postimet e tyre.

Se a do të arrijë kënga në fjalë sukses sikurse projekti ‘Aviona’ kjo mbetet të shihet ditëve në vijim. /Prive

Bonus Track… #Tonight #BABASTARS #MARADONA

A photo posted by Ylber Abdullahu (@cozman) on