Babai e kritikoi për këngën ‘Columbiana’, Tayna zbulon se çka i tha

Tayna ishte e ftuar në edicionin festiv të emisionit “Mirage”, ku zbuloi shumëçka rreth jetës private dhe asaj profesionale.

ShowBiz

04/01/2019 22:11

Tayna në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka folur për rrugën e vështirë për të arritur këtu ku është tani, shkruan lajmi.net.

Ajo ndër të tjera, zbuloi edhe se çfarë po përgatit për këtë vit, në të cilin sapo kemi hyrë.

Rep-artistja ka folur edhe për përkrahjen që merr nga prindërit, ndërsa tregoi edhe se çfarë i ka thënë babai i saj për këngën “Columbiana”, i cili e kishte një kritikë për të.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çka i tha babai, Taynës. /Lajmi.net/

YouTube player