Azet publikon bashkëpunimin e ri me Capital Bra “B.L.F.L.”

Reperi shqiptar Azet ka publikuar bashkëpunimin më të ri me Capital Bra.

ShowBiz

30/10/2020 09:00

Reperi i njohur shqiptar Azet i cili vepron dhe jeton në Gjermani, ka publikuar bashkëpunimin më të ri me titull “B.L.F.L”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt i ri muzikor vjen si bashkëpunim me reperin ukrainian Capital Bra, të cilit i kanë bashkangjitur edhe klipin muzikor.

 

View this post on Instagram

 

Heute Abend 23.59 Uhr ????? @capital_bra

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Ndërsa në kanalin zyrtar të ‘Kmngang’, brenda pak orëve shifrat e klikimeve kanë arritur deri në gjysmë milioni.

Kënga vjen me produksion nga Beatzarre & Djorkaeff, video Sonan Productions dhe mix & master Beatzarre/Lajmi.net/

YouTube player