Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh – Lajmi.net
Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:47, 15 March 2019
Azet pak ditë pas vdekjes së babait, ka bërë postimin emocionues.

Azet përmes rrjeteve sociale kishte bërë të ditur që babai i tij ndërroi jetë, shkruan lajmi.net.

Përmes postimit të fundit, reperi bën të ditur që suksesin e albumit të ri, i cili po qëndron i pari në Gjermani, ia dedikon pikërisht babait të tij të ndjerë.

“Albumi Super Plus eshte ne vendin e par ne Gjermnai kete sukses ja dedikoj BABIT tim qe gjithmon e kom pas pran dhe kisha dasht qe edhe aj ta shijon bashk me ne kete sukses! Dhe i falenderoj te gjith qe kan qen te pranishem ne ceremonin e varrimit dhe te gjith qe me perkrahin. FALEMINDERIT”, ka shkruar Azet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO