Ava Max rrugës së Rita Orës e Dua Lipës, ky është lajmi që e gëzoi shumë 

Ava Max po shkon rrugës së Rita Orës, Dua Lipës dhe Bebe Rexhës.

ShowBiz

28/05/2019 23:56

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Ava Max po prek majat e suksesit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka filluar të shkoj rrugës së këngëtareve të tjera me prejardhje shqiptare që po bëjnë ‘nam’ Fjala është për Rita Orës, Dua Lipën e Bebe Rexhën.

Lajmi që së fundmi e ka gëzuar Ava Maxin është ai se kënga e saj e re ‘Sweet but Psycho’ ka hyrë në top 10-tëshen e Billoboard.

Kjo u bë  e ditur nga llogaria e tyre në Instagram e më pas Ava është treguar shumë falënderuese në një psotim që bëri në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga ‘Sweet but Psycho’ në Youtube ka arritur të klikohet 327 milionë herë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/ByBNPg-DOk-/

https://www.instagram.com/p/ByBOeq-lC9X/

YouTube player