Të Infektuar: 17.009

Të Shëruar: 14.716

Të Vdekur: 656

Ava Max publikon albumin e parë “Heaven and Hell”

15:22 | 18 Shtator 2020

Ava Max ka lansuar albumin debutues.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka shënuar një tjetër hap në karrierën e saj, shkruan lajmi.net.

Pas një pune të gjatë rreth këngëve të reja, artistja arriti që t’i përmbledh asaj në albumin e parë me titull “Heaven and Hell”.

Ky album, që në shqip do të thotë “Parajsa dhe ferri”, tashmë është i disponueshëm në të gjitha platformat muzikore dhe njëherësh gjendet edhe si kopje fizike.

“Pritja për ‘Heaven and Hell’ më në fund ka mbaruar! Avatars, faleminderit për të gjithë dashurinë që keni treguar në çdo hap të rrugës. Jam shumë krenare për këtë album dhe shpresoj që do t’ju bëjë të kuptosh sa të fortë jeni dhe të mos pushosh kurrë së qeni vetvetja. Ju dua … ky është vetëm fillimi”, shkruan ajo në njoftim.

Me këtë rast, këngëtarja publikoi me videoklip këngën “Naked”, ku vjen provokuese në skenat e kësaj videoje. /Lajmi.net/