Kriptovalutat – Lajmi.net

Aktuale

Historia mbresëlënëse e 18-vjeçarit që u bë milioner me investimin e parave të gjyshes në Bitcoin

Në moshën 12 vjeçare, gjyshja ia kishte dhënë Erik Finmanit 1,000 dollarë, ndërsa ai kishte vendosur t’i investonte ato në Bitcoin në maj të vitit 2011. ...

22 January, 2018 Lexo më shumë

Njihuni me njerëzit më me ndikim në botën e kriptovalutave (Foto)

Vlera totale e tregut të të gjitha kriptovalutave ka kaluar shifrën prej 600 miliardë dollarësh në vitin 2017, ndërsa personat e mëposhtëm janë në mesin e qindra individëve të cilët po e udhëheqin revolucionin digjital i cili po i transformon tregjet financiare dhe institucionet shoqërore. ...

22 January, 2018 Lexo më shumë

Çfarë thonë autoritetet, liderët botërorë dhe ekspertët për Bitcoin?

Monedha kriptografike Bitcoin po sjell një prej revolucioneve më të mëdha në historinë e financave në 100 vitet e fundit, raporton PCWorld Albanian....

19 January, 2018 Lexo më shumë

Jeni lodhur nga Bitcoin? Këto janë pesë kriptovalutat që duhet ndjekur këtë vit

Bitcoin pati një vit të jashtëzakonshëm me një rritje mbi 1,700 për qind, por nuk ishte kriptovaluta më fitimprurëse e vitit 2017. ...

17 January, 2018 Lexo më shumë

Pesë parashikimet për kriptovalutat gjatë vitit 2018

Pas rritjes së çmendur të Bitcoin në fund të vitit 2017, për disa investitorë dhe analistë, këtë vit rritja e kriptovalutave do të jetë më e dhimbshme. ...

17 January, 2018 Lexo më shumë

Pse ra çmimi i Bitcoin dhe kriptovalutave tjera?

Çmimi i Bitcoin që nga e hëna ka rënë deri në 20 për qind pasi rregullatorët në Korenë e Jugut përsëriten paralajmërimet se mund të ndalojnë tregtimin e kriptovalutave. ...

17 January, 2018 Lexo më shumë

Të gjitha valutat digjitale në rënie, vetëm dy nga ato janë rritur sot (Foto)

Të gjitha kriptovalutat janë duke rënë sot dhe trendi i ngritjes së tyre, siç duket është kthyer në rënie!...

17 January, 2018 Lexo më shumë

Rënie drastike e vlerës së Bitcoin, ja sa është vlera e valutës digjitale sot (Foto)

Kriptovalutat, tash e një kohë janë bërë shumë të famshme dhe njerëzit janë duke investuar shumë në to....

17 January, 2018 Lexo më shumë

Vlera e Bitcoin është duke rënë – këto janë kriptovalutat që mund të “shpërthejnë” në vitin 2018

Në muajt e fundit, numri i britanikëve që përfshihen në investime në valutat digjitale, është duke u rritur....

16 January, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO