Auto – Page 42 – Lajmi.net

Aktuale

Bugatti me veturën e parë elektrike, ky është çmimi që do t’i vë kompania

Prodhuesi i veturave Bugatti do të hyjë në botën e automobilave elektrik, pasi ka marrë ‘dritën jeshile’ nga udhëheqësit e grupit Volkswagen, anëtar i të cilit është kompania, që të ndërtojë një veturë me nivel emetimi zero të gazrave të dëmshme....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Audi TT mund të kthehet në një makinë elektrike sportive

Zyrtarët e bordit në Audi, po përpiqen ta mbajnë gjallë këtë makinë sportive të kthyer në ikonë ...

21 March, 2019 Lexo më shumë

Prezantohen modifikimet e bëra ndaj Mercedes-Benz GLC

Ndryshime pozitive në dukje, motor dhe përbërjen e enterierit, e bëjnë këtë model shumë të kërkuar në kategorinë e tij....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Vetura që do të zëvendësojë Ferrari F40-shin e vjetër

Ky mund të jetë një nga modelet më të bukura që vijnë nga Maranello dekadave të fundit....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Aplikacioni i ri që do të zëvendësojë çelësat e veturës

'Digital Key' do të mundësojë së shpejti lidhjen ndërmjet një smartfoni dhe veture. ...

17 March, 2019 Lexo më shumë

Lamborghini më i shëmtuar ndonjëherë, e posedon Kanye West

Personat e famshëm shpeshherë shprehin dëshirë që t'i modifikojnë makinat e tyre, për t'i bërë ata të duken ndryshe nga turma....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Cadillac CT6 do të rikthehet me çmim më të lartë se më parë

Kërkesa e madhe për këtë model, e ka kthyer sërish, por me një çmim ...

17 March, 2019 Lexo më shumë

Provon të ‘shesë mend’ me Ferrarin e saj, ja çfarë i ndodh më pas kësaj gruaje

Pamje të çuditshme kanë shfaqur momentin kur një grua humb kontrollin e veturës së markës Ferrari, pas marrjes së timonit për herë të parë....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Këto janë pesë veturat më të shtrenjta në botë

Në sallonin e Gjenevë 2019, “Bugatti” shfaqi modelin e tij më të fundit “La voiture Noire”, duke e prezantuar atë si veturën e re më të shtrenjtë në histori....

15 March, 2019 Lexo më shumë

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr për së dyti nga tregu

Kompania prodhuese e veturave, Alfa Romeo, me origjinë nga Italia, ka tërhequr nga tregu dy modelet e reja Giulia dhe Stelvio për shkak të problemeve mekanike, përkatësisht problemit me pedalet e frenimit....

14 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO