Auto – Lajmi.net

Aktuale

Range Rover Evoque shumë tërheqës (Foto)

Land Rover Range Rover Evoque tani është rifreshuar me një stil të ri duke mposhtur BMW X4 për bukurin që mbante, tani Evoque është shumë më tërheqës si model....

17 December, 2014 Lexo më shumë

BMW M4 i mahnitshëm në dizajn blu

Ky përpunim në dizajn tregon që e gjitha çfarë ju keni nevojë në veturën tuaj është një ngjyrë e mirë e jashtme dhe disa rrota mahnitëse....

13 December, 2014 Lexo më shumë

Mansory ka krijuar një Mercedes me 1,000 kuaj-fuqi

Njëmijë kuaj-fuqi. Më shumë se LaFerrari. Më shumë se Porsche 918 dhe më shumë se McLaren P1. Ky është Mercedes-Benz S63 AMG i modifikuar që prodhon hiq më pak se 1,000 kuaj-fuqi të pastër, krejt kjo duke iu falënderuar Mansory....

12 December, 2014 Lexo më shumë

Mercedes Benz C class sedan (Foto)

Në vitin 2015 Mercedes Benz C-Class ka bërë dizajnin e ri që makina të jetë një markë luksi. Gjithashtu kjo makinë ka një teknologji të avancuar në këtë makinë....

11 December, 2014 Lexo më shumë

Mercedes GLE 450 Coupe

Mercedes ka bërë gati makinën më të re për Detroid Show. Kjo makinë ka të njëjtin madhësi si BMw-X6....

10 December, 2014 Lexo më shumë

Fiqa po zmadhohet, tani 500X me një super dizajnë (Foto)

Fiat 500X është një makinë e re me pesë pasagjer, kjo makinë do të ketë modelin si Mercedes GLA dhe Audi Q3....

9 December, 2014 Lexo më shumë

Ju prezantojmë BMW 2 Coupe (Foto)

Seria e re BMW 2 ka në dispozicion dy lloj të motorëve. Motori 2.0 turbocharger katër cilindërsh ka 240 kuaj fuqi, ndërsa tjetri është 3.0 V6 me 332 kuaj fuqi. ...

8 December, 2014 Lexo më shumë

Cadillac dëshiron që të bëhet një “markë e pastër luksoze”

Tani për tani, Cadillac është në një gjendje që shitjet e modeleve të fundit po lëkunden pas një rritje të çmimeve në krahasim me vitin 2013. Megjithatë, shefi i marketingut të kompanisë është i bindur se një numër i ndryshimeve do ta riaktivizojë markën....

6 December, 2014 Lexo më shumë

Gjetën një koleksion të veturave klasike në vlerë prej 12 milionë funta (FOTO)

Një 'thesar' me 60 vetura klasike që arrin vlerën prej 12 milion funtave, të lëna pas dore për 50 vjet është zbuluar në një fermë në Francë, të cilat tani janë në shitje. Ky grumbull i veturave ku përfshihen dhjetëra vetura sportive klasike, u gjet i mbuluar nga pluhuri dhe grumbuj gazetash në garazhën dhe shtallën e një ferme në perëndim të Francës Në mesin e këtyre veturave të cilat janë nxjerrur në shitje janë; një Ferrari të cilIn e kishte përdorur Jane Fonda dhe një Talbot-Lago që dikur kishte qenë në pronësi të mbretit egjiptian Farouk....

6 December, 2014 Lexo më shumë

Nissan Skyline i Paul Walker mund të shitet me miliona dollarë

Kjo veturë e mrekullueshme nga filmi Fast and Furious 4 do të mund të shitet për miliona dollarë....

5 December, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO