Autobusi i trafikut urban aksidentohet me një veturë (Foto)

23:35 | 9 Gusht 2017

Sonte rreth orës 23:20 minuta tek shkolla “Gjin Gazulli” në Prishtinë ka ndodhur një aksident.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një autobus urban, raporton lajmi.net.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendi e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Lajmi.net/

20750459_696582923866690_1374748155_n 20751155_696582953866687_1782046392_n 20731196_696582960533353_1532338879_n 20750718_696583010533348_224937931_n 20750659_696583013866681_1330861325_n 20731395_696583163866666_639207446_n