Autobusi i Bayernit mbetet pa karburant

Një gjë shumë e pazakontë dhe e pabesueshme ka ndodhur me skuadrën e Bayernit, pasi autobusi i tyre ka mbetur pa karburant midis rrugës.

Sport

15/03/2015 13:45

Bayerni nuk e kishte  shumë probleme në fushë në takimin kundër Brementi të cilin e fitoi me rezultat bindës prej 4-0.

Sidoqoftë, bavarezët kishin probleme jashtë fushës, pasi autobusi i skuadrës ka mbetur pa karburant në rrugë për në weserstadion.

Një gjë e tillë ka marrë bujë të madhe sidomos në rrjetet sociale, ku kanë filluar të bëhen shaka të ndryshme me skuadrën bavareze.

Bayern 1