Australi – Greqi, gol nga 60 metra (VIDEO)

Futbollisti grek, Giannis Maniatis, e ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm ndaj Australisë, në miqësoren të cilën Greqia e fitoi 1:2.

Sport

07/06/2016 20:37

YouTube player
YouTube player

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.