Aurier i përgjigjet kështu ofertës së Barcelonës

Serge Aurier ka refuzuar transferimin te Barcelona.

Sport

21/11/2016 11:09

Anësori i Paris Saint Germain ka deklaruar që është shumë i lumtur te PSG dhe se do të mbetet edhe më tej në klubin francez.

“E ardhmja ime është në Paris. Unë nuk mendoj për Barcelonën apo për ndonjë klub tjetër. Jam i lumtur këtu dhe kam kontratë edhe për tri vjet”, deklaroi Aurier për “ESPN”, përcjellë “Lajmi.net”.

Barcelona shtoi interesimin për të marrë Aurier në afatin kalimtar të janarit, por duhet ta harrojë sa më shpejtë 23-vjeçarin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.