Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Aurela Hoxha duket tejet atraktive në foton me bikini

23:39 | 30 Qershor 2020

Aurela Hoxha ka realizuar një portret.

Modelja shqiptare, Aurela Hoxha, ka realizuar një portret jo fort të zakonshëm, shkruan lajmi.net.

Për dallim prej të tjerëve ajo ka vendosur të fotografohet gjysmë e zhveshur, saktësisht me bikini të zeza të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Aurela së fundmi e ka ndryshuar edhe stilin e flokëve por në imazhet që po poston shpesh, nuk është se fansave po u bien në sy flokët.

Modelja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram dhe asnjëherë nuk po i lë të mërziten./Lajmi.net/

View this post on Instagram

polaroid day by: @endritmertiri 📸🤍💙

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on