Atmosfera në Shkup, këngëtari i njohur sjell video – Lajmi.net
Atmosfera në Shkup, këngëtari i njohur sjell video
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:45, 28 November 2018
Këngëtari i njohur, Florian Beqiri ka sjell një video të atmosferës në Shkup.

Festa e 28 Nëntorit është duke u festuar edhe në Shkup ku Floriani sapo publikoi një video, shkruan lajmi.net.

Në video shihet një numër i madh i njerëzve teksa janë duke festuar në Shkup me këngën e vetë artistit dhe Adrian Gaxhës “Ngjyra e kuqe”.

“Shkupi nkto momente 🔥🔥🔥🔥❤😍😍”, shkruan ai.

Përveç Shkupit, festë ka në të gjitha trojet shqiptare ku artistët do të performojnë në vende të ndryshme. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Shkupi nkto momente 🔥🔥🔥🔥❤😍😍

A post shared by Florian Beqiri (@iamfloriani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO