Atletico – Real, shikojeni notën e pabesueshme të Ronaldos (FOTO)

Real Madrid ka fituar derbin e qytetit ndaj Atletico Madridit.

Sport

19/11/2016 23:50

‘Mbretërit’ kanë shënuar një fitore të madhe 3-0 në udhëtim te skuadra rivale, Atletico Madrid, duke iu falur het-trikut të Cristiano Ronaldos (23’, 71’, 77’).

Whoscored tashmë ka publikuar notat e futbollistëve të të dyja skuadrave, varësisht nga paraqitja e tyre në këtë ndeshjes.

Sipas kësaj faqe, Ronaldo është futbollisti më notën më të lartë, pasi u notua me 9.7, ndërsa nota më e ulët i takon mbrojtësit Diego Godin, që u notua me 5.9.

rrrrr

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.