Atletico Madrid – Barcelona, formacionet (FOTO)

8:51 | 13 Prill 2016

Atletico Madrid dhe Barcelona ndeshen sonte në Vicente Calderon në duelin e kthimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Atletico Madrid tenton përmbysjen e disavantazhit 2:1 ndaj Barcelonës, në ballafaqimin e sotëm në Vicente Calderon, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.