Atalanta-Roma, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atalanta-Roma, që fillon në ora 15:00.

Sport

20/11/2016 13:34

Atalanta: Berisha; Zukanovic, Caldara, Masiello; Raimondi, Gagliardini, Freuler, Spinazzola; Kurtic; Petagna, Gomez.

Roma: Szczesny, Rudiger, Manolas, Fazio, Bruno Peres, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Salah, Dzeko, Perotti.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6