Astra-Roma, rezultat shumë i pazakontë për verdhekuqët

Roma e ka përmbyllur fazën e grupeve të Ligës së Evropës, në vendin e parë të Grupit E.

Sport

08/12/2016 20:54

Skuadra e Luciano Spallettit sonte barazoi me ekipin e Astras, 0:0.

Një rezultat i çuditshëm ky për verdhekuqët, që njihen për shënimin dhe pësimin e golave.

Edhe Astra u kalualifikua, por nga pozita e dytë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.