Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Asim Gashi ka një surprizë për publikun në prag të 28 Nëntorit

19:08 | 26 Nentor 2018

Asim Gashi e ka përfunduar me sukses coverin e radhës.

Këngëtari Asim Gashi e ka ruajtur si surprizë për fansat coverin e radhës ‘Unplugged’ të cilin tashmë veçse e ka përfunduar, shkruan lajmi.net.

Ky cover i tij është i 16 me radhë dhe do të jetë surprizë për publikun në prag të Ditës së Flamurit, 28 Nëntorit.

Në këtë projekt kanë marrë pjesë edhe: Astrit Stafai me kitarë dhe piano Shpejtim Gashi.

Ndërsa videoja është punuar ASHA Alban Zogiani./Lajmi.net/