Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Ashley Graham bën ndryshimin e papritur në dukje

11:17 | 3 Mars 2021

Foto: Instagram

Modelja befasoi me dukjen e re.

Modelja e famshme Ashley Graham shumë herë ka dëshmuar se nuk ka fare komplekse, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk e ka problem të dalë e padepiluar, pa grim, e duke ushqyer fëmijën me gji, ani pse nuk mungojnë kritikat për këtë gjë.

Së fundi, Ashley ka treguar ndryshimin që ka bërë në dukje, duke prerë balluket shumë shkurt.

Për këtë ndryshim, ajo u inspirua nga protagonistët e James Bond, ku befasoi të gjithë me guximin.

Madje, në një foto, ajo krahasoi flokët e saj dhe të aktorit, që duken pothuajse njësoj. /Lajmi.net/