Asamoah shpjegon arsyen e transferimit nga Juventus në Inter – Lajmi.net
Asamoah shpjegon arsyen e transferimit nga Juventus në Inter
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:31, 10 July 2018
Kwadwo Asamoah u largua si futbollist i lirë nga Juventus duke nënshkruar me rivalin nga Serie A.

Kwadwo Asamoah ka shpjeguar arsyen e transferimit në Inter.

Mbrojtësi ganez u largua si futbollist i lirë nga Juventus duke nënshkruar me rivalin nga Serie A.

“E kisha edhe mundësinë e qëndrimit në Juventus”, u shpreh ai, përcjell “lajmi.net”.

“Por, e kam zgjedhur këtë fanellë për një përvojë të re dhe jam i lumtur me vendimin”, theksoi Asamoah. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO