As Zanfina Ismaili nuk heziton të duket seksi – Lajmi.net
As Zanfina Ismaili nuk heziton të duket seksi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:20, 8 November 2018
Ka kohë që u largua nga skena muzikore shqiptare.

Edhe pse nuk është aktive në projekte muzikore, Zanfina Ismaili mban afër ndjekësit në mënyra të tjera, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instastory e cila tregon se është bërë gati për të dalur. Fustani i saj i shkurtër e bën të duket edhe më seksi ku ia vë në pah këmbët e gjata.

Nuk dihet nëse Zani do bëj rikthimin në muzikë pasi po e ushtron profesionin e saj prej juriste.

Pas projektit “M”, i dedikuar nënës së saj të ndjerë Monës, Ismaili nuk ka lansuar këngë të re. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO