Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Arta s’i ndal provokimet, fotografon trupin nga afër në pasqyrë

17:59 | 16 Shtator 2020

Foto: Instagram

Arta Nitaj tregoi edhe një herë format trupore në bikini.

Arta Nitaj është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me pozat që i sjell, shkruan lajmi.net.

Në plan të parë në këto fotografi, Nitaj vë gjithmonë fizikun, e gjatë kësaj periudhe edhe ngjyrën që e ka marrë në pushime.

View this post on Instagram

Swipe for a smile 🕊

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me bikini me ngjyrë neoni.

Ajo pozoi para pasqyrës dhe tregoi fizikun e përsosur, për të cilin kujdeset shumë edhe me ushtrimet në palestër.

Kujtojmë se Arta Nitaj ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt, por pritet që së shpejti t’i rikthehet ekranit. /Lajmi.net/