Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Arta Nitaj xhiron veten duke ushtruar, thotë se po e heq bakllavën e Bajramit

23:12 | 5 Gusht 2020

Arta Nitaj i është rikthyer palestrës.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj nuk po i ndahet palestrës, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se ka arritur të bëjë forma të përkryera trupore, ajo tani po ushtron akoma më shumë.

Aktorja e ka xhiruar veten duke ushtruar së fundmi dhe është shfaqur tejet atraktive me veshje të shkurtra sportive.

Arta pranë postimit ka thënë se është duke e hequr bakllavën e Bajramit./Lajmi.net/