Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Arta Nitaj shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme

23:39 | 11 Nentor 2019

Arta Nitaj tregon format përfekte trupore.

Aktorja shumë e pëlqyer, Arta Nitaj ka publikuar imazhe duke treguar trupin e palestruar, shkruan lajmi.net

Me disa fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ka mahnitur.

Në moshën 16 vjeçare, ka filluar të ushtrojë dhe asnjëherë pothuajse nuk i ndahet ushtrimeve fizike, këtë e tregojnë edhe linjat e trupit.

Arta në Insastoryn e saj, ka postuar fotografinë ku ka treguar se si i ka pas muskujt e shpinës para dy viteve. /Lajmi.net/