Arta Nitaj shfaq format trupore pas ushtrimeve në palestër

Arta Nitaj është njëra ndër modelet shqiptare më seksi.

ShowBiz

08/06/2022 08:30

Postimet e saj marrin vëmendje të madhe dhe komentohen shumë, shkruan lajmi.net.

Përtej bukurisë dhe famës, Arta komentohet shumë për pushimet e saj të shumta në vende tejet luksoze.

Modelja gjithashtu ndanë me ndjekësit shumë shpesh imazhe të formave të saj trupore pas ushtrimeve në palestër.

Edhe së fundi ajo ka bërë një gjë të tillë, ku ka shfaqur barkun e saj të formësuar.

Arta u bë e njohur për publikun me rolin e saj në serialin humoristik “O sa mirë”./Lajmi.net/