Arta Nitaj tregon gjoksin

Arta Nitaj ka provokuar me pozën në rrjete sociale.

ShowBiz

09/06/2020 23:19

Aktorja shqiptare, Arta Nitaj nuk po i ndalon provokimet, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit në Instagram ajo është shfaqur joshëse dhe ka provokuar ndjekësit duke treguar gjoksin.

Emri i aktores së fundmi ka qenë shumë i lakuar sa i përket jetës private, mirëpo ajo vazhdon të jetë aktive për numrin e madh të njerëzve që e ndjekin në rrjete sociale dhe pëlqejnë postimet që bën.

Një foto nudo e cila qarkullonte në rrjet Arta e ka mohuar se është ajo./Lajmi.net/