Arta Kabashi paralajmëron këngë të re

Ish banorja e BBVA’ dhe këngëtarja Arta Kabashi ka paralajmëruar këngë të re. Projekti i saj i ri do të titullohet “Për ty” dhe tekstin e këngës e ka shkruar vetë ajo, shkruan lajmi.net. Arta ka zbuluar se teksa e ka shkruar ka qenë me lot në sy, po tani do ta postoj më shumë…

ShowBiz

24/05/2024 22:50

Ish banorja e BBVA’ dhe këngëtarja Arta Kabashi ka paralajmëruar këngë të re.

Projekti i saj i ri do të titullohet “Për ty” dhe tekstin e këngës e ka shkruar vetë ajo, shkruan lajmi.net.

Arta ka zbuluar se teksa e ka shkruar ka qenë me lot në sy, po tani do ta postoj më shumë dashuri.

“Nganjëherë love stories përfundojnë, dhe me u sheru merr kohë. Këtë këngë e kom shkru me lot ndërsa tash po e postoj me shumë dashuri, sepse gjithçka qe përjetojmë qoftë edhe e dhimbshme na bën këta qe jemi”, ka shkruar Arta në Instagram.

Artistja ka ndarë edhe një sekuencë të shkurtër të këngës dhe siç duket nga ata pak sekonda “Për ty” është baladë.

Ndërkaq, Arta nuk ka zbuluar detaje të tjera./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA (@artaakabashi)