Të Infektuar: 102.742

Të Shëruar: 89.141

Të Vdekur: 2.105

Arta Elezaj shijon pushimet në Dubai, fotografohet nga afër në bikini

22:48 | 8 Prill 2021

Foto: Instagram

Arta Elezaj ‘ngacmoi’ ndjekësit me foton e fundit.

Arta Elezaj është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja dhe shumë atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka udhëtuar në Dubai për pushime, teksa nuk i kursen fotografitë joshëse nga atje dhe merr gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Në imazhin e fundit, Arta filmoi trupin nga afër e veshur në bikini dypjesëshe, ndërsa dukej në formë shumë të mirë.

Arta Elezaj ka zgjedhur destinacionin e preferuar për VIP-at, ku shumë prej tyre kanë udhëtuar gjatë kësaj periudhe. /Lajmi.net/