Arta Bajrami provokon keq në bardh e zi

21:40 | 13 Qershor 2018

Është emër shumë i dashur për publikun.

Dhe tani, Arta Bajrami edhe pse është bërë nënë e tre fëmijëve vazhdon të ketë një fizik të përkyer, shkruan lajmi net.

Arta ka kohë që është pjesë e skenës muzikore ku edhe nga fillimi është përfolur për format trupore dhe stilin ‘arrogant’ që herë pas here e ka transmetuar.

Ajo ka kohë që nuk është e angazhuar në projekte muzikore, por në rrjete sociale është mjaft aktive ku publikon imazhe të llojllojshme.

Në një të fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit, Arta vë në pah gjoksin bombastik. /Lajmi.net/