Arsenali nuk e kanë ndërmend të bëjnë ofertë për Tielemans

Arsenali nuk e ka ndërmend që të bëjë ofertë për mesfushorin e Leicester Cityt, Youri Tielemans. Lojtari është në planet e skuadrës londineze që një kohë të gjatë, mirëpo duket se nuk e ka ndërmend të bëjë ofertë në këtë verë, transmeton lajmi.net. Belgu ka edhe një vit kontratë me “Dhelprat” dhe pas një viti…

Sport

16/08/2022 12:33

Arsenali nuk e ka ndërmend që të bëjë ofertë për mesfushorin e Leicester Cityt, Youri Tielemans.

Lojtari është në planet e skuadrës londineze që një kohë të gjatë, mirëpo duket se nuk e ka ndërmend të bëjë ofertë në këtë verë, transmeton lajmi.net.

Belgu ka edhe një vit kontratë me “Dhelprat” dhe pas një viti do të jetë i qasshëm me parametra zero.

Në garë për lojtarin është edhe Manchester United. /Lajmi.net/