Arsenali kalon në raundin tjetër të FA Cup (Video)

Arsenali ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Brightoni me rezultat 3-2 duke kaluar kështu në fazën tjetër të FA Cup.

Sport

25/01/2015 18:52

Golat për skuadrën e Arsenalit në këtë takim u shënuan nga Walcott 2’ Ozil 24’ dhe Rosicky 59’.

Për Brightonin golashënues ishin O’Grady 50’ dhe Baldock 75’. Kështu, Arsenali vazhdon aventurën për në FA Cup.

Video