Arsenali dorëzohet për Raphinhan

Arsenali është dorëzuar për të nënshkruar me sulmuesin e Leeds United, Raphinha.

Sport

06/07/2022 18:20

Përkundër që ofruan hiç më pak se 55 milionë funte, kjo lëvizje nuk ndodhi.

As lojtari, as klubi nuk u pajtuan me një ofertë të tillë e për rrjedhojë “topçinjtë” u eliminuan nga gara.

Në anën tjetër, të interesuar për brazilianin kanë mbetur Barcelona dhe Chelsea. /Lajmi.net/